Zespół

 

 

 

 

 

Zbigniew Stanik

Kierownik Wydziału Mazowieckiego Obserwatorium Rynku Pracy

z.stanik@wup.mazowsze.pl

 

 

 

 

 

 

 

 

Zespół ds. Badań i Analiz

 

 

 

 

 

Katarzyna Kozakowska

Kierownik Zespołu ds. Badań i Analiz

k.kozakowska@wup.mazowsze.pl

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Anna Węglicka

Główny specjalista

a.weglicka@wup.mazowsze.pl

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Remigiusz Lesiuk

Inspektor

r.lesiuk@wup.mazowsze.pl

 

 

 

 

Magdalena Łotocka

Inspektor

m.lotocka@wup.mazowsze.pl

 

 

 

Joanna Obałek 

 

Inspektor

j.obalek@wup.mazowsze.pl

 

 

 

 

 

Zespół ds. Statystyk

 

 

 

 

 

 

Anna Grochowska

Kierownik Zespołu ds. Statystyk

anna.grochowska@wup.mazowsze.pl

 

 

 

 

 

 

Helena Niewiadomska

Starszy specjalista

h.niewiadomska@wup.mazowsze.pl

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Monika Ćwiek 

Główny specjalista

m.cwiek@wup.mazowsze.pl

   

 

 

 

 

Hubert Samul

Inspektor

h.samul@wup.mazowsze.pl

 

 

 

 

 

 

 

Sylwia Pisarek

Specjalista

s.pisarek@wup.mazowsze.pl

 

 

 

 

 
 
« powrót

NASZE NARZĘDZIA

 
Projekt współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego